Telefonníspecialisté

CallOne s.r.o. Ústecký kraj, Chomutov
Plný úvazekZkrácený úvazekDohoda o provedení práceDohoda o pracovní činnosti

20000 — 40000 Kč

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonní čísle 603 101 399 nebo zašlete životopis na adresu petra.spicarova@callone.cz - do předmětu zprávy prosím vepište "Telefonní specialista"

Zavedená telemarketingová agentura hledá nové kolegy, kteří rozšíří náš úspěšný tým na projektu T-Mobile.

Pracovní náplň
- kontaktování zákazníků ohledně připravovaných novinek
- kontaktování zákazníků za účelem prolongace služeb, případně změn služeb
- administrativa (jednoduchá práce na PC)

CO NEBUDE VAŠÍ PRACOVNÍ NÁPLNÍ !!!
- NEBUDETE násilně přetahovat lidi od konkurence
- NEBUDETE prodávat spodní prádlo či holící strojky
- NEBUDETE prodávat doplňky stravy, ani kreditní karty

Co nabízíme
- vstupní a průběžná školení ohledně prodeje a komunikace se zákazníky
- práci v přátelském kolektivu
- krásné moderní pracovní prostředí
- k základnímu platu (19000 Kč) i plno dalších motivujících ohodnocení, kterými si můžete plat zvýšit na dvojnásobek
- fyzicky nenáročná práce

Koho hledáme
- právě Vás, pokud jste rádi mezi lidmi a baví Vás s nimi komunikovat

Co očekáváme
- zájemce bez vady řeči
- chuť pracovat

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: CallOne s.r.o.
  • Termin: 15.6.2023
  • Místo: Ústecký kraj, Chomutov
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 8
  • Datum ukončení: 31.7.2023