Pracovník/pracovnice klientského centra - pro OZP

ZEBRA OUTSOURCING, s.r.o. Ústecký kraj, Teplice
Plný úvazekZkrácený úvazek

24500 Kč

Chcete pracovat v přátelském prostředí, ve kterém zdravotní hendikep není překážkou? Hledáte práci na zkrácený úvazek? Přidejte se do týmu, ve kterém umíme práci přizpůsobit specifickým potřebám každého zaměstnance.
NÁPLŇ PRÁCE:
telefonická komunikace s bankovními klienty
přijímání a zpracování písemných požadavků klientů prostřednictvím elektronických kanálů
práce v interním systému banky, zadávání dat do systému
zpracování on-line kampaní na základě klientova projeveného zájmu

KOHO HLEDÁME, CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
středoškolské vzdělání s maturitou
znalost práce na PC - být prostě kamarád s PC a s dnešními technologiemi (internetové bankovnictví, chytrý telefon)
hledáme komunikativního, spolehlivého a pracovitého kolegu, jehož cílem je spokojenost klienta

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:
možnost práce na zkrácený úvazek
možnost práce z domova
20 dní dovolené a 8 dní zdravotního volna
individuální přístup a péči - zakládáme si na lidském a vstřícném jednání tak, aby se u nás zaměstnanci cítili co nejlépe a byli spokojeni
krásné pracovní prostřední moderní budovy, přátelský kolektiv
nadupaný benefit program - zdraví a duševní pohoda našich zaměstnanců je pro nás priorita (záloha na mzdu, bezúročná půjčka, příspěvek na stravování, Benefit Plus karta, další benefity na míru pro naše OZP zaměstnance)

V případě zájmu kontaktujte naší HR asistentku Jitku Mikšovskou na čísle 739 107 431 nebo jí pošlete životopis na email prace@csrteam.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ZEBRA OUTSOURCING, s.r.o.
  • Termin: 1.7.2023
  • Místo: Ústecký kraj, Teplice
  • Plat: od 24500 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 5.8.2023