ENERGETICKÝ/Á SPECIALISTA/KA - Liberec

Consultora s.r.o. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

32000 Kč

Do pobočky v Liberci hledáme nové kolegy, kteří již jsou nebo by se chtěli stát energetickými specialisty.
NÁPLŇ PRÁCE:
- zaměřování stávajících objektů
- zpracování průkazů energetické náročnosti budovy (PENB)
- komunikace s klienty
- kooperace při zpracování dotačních programů
- kontrola vyhotovených PENB
POŽADUJEME
- VŠ stavebního směru nebo SŠ stavební a min. 5 let praxe v oboru
- samostatnost, cílevědomost a loajalitu
- práce na PC
- časovou flexibilitu
- oprávnění k výkonu činnosti energetického specialisty výhodou
VÝHODOU, NE VŠAK PODMÍNKOU
- uživatelská znalost programů Stavební fyziky (Energie, Teplo, Protech, Deksoft)
- oprávnění energetického specialisty
- zkušenost se zpracováním podkladů pro NZÚ, IROP, OPPIK
- kreslení v AutoCAD nebo ArchiCAD
NABÍZÍME
- samostatné vedení zakázek
- férové jednání
- fixní odměnu a motivační část mzdy
- telefon s neomezeným voláním a sms
- odpovídající vybavení nutné k výkonu činnosti
- karierní růst
V případě zájmu zašlete Vaše CV na adresu info@consultora.cz a do předmětu uveďte pozici, o kterou se ucházíte.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Consultora s.r.o.
  • Termin: 29.5.2023
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 32000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 29.9.2023