PRACOVNÍK/CE PŘÍMÉ PÉČE SOCIÁLNĚ AKTIVIZAČNÍ SLUŽBA PRO RODINY

Sdružení TULIPAN, z.s. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

20000 — 25000 Kč

Popis pracovní pozice: jedná se o přímou práci s klienty dle jejich individuálních potřeb v terénní a ambulantní sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi. Nabízíme smysluplnou, kreativní a užitečnou práci s celými rodinnými systémy.
Kvalifikační požadavky:
odborná kvalifikace podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů - absolvovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách (výhodou),
zájem vykonat kurz pracovníka v sociálních službách, v případě, že není,
trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost,
praxe v oboru výhodou.
Požadované znalosti a dovednosti:
aktivní a samostatná práce na PC- uživatelská znalost,
řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
Osobnostní předpoklady
schopnost pracovat samostatně, ochota pracovat v nepravidelně rozvržené pracovní době,
schopnost jednat s lidmi,
schopnost a ochota vzdělávat se,
schopnost práce v týmu
samostatnost v rozhodování, zodpovědnost,
respekt, flexibilita.
Praxe v sociálních službách je výhodou.
Zaměstnanecké výhody:
Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 8:30 do 13:30

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Sdružení TULIPAN, z.s.
  • Termin: 1.6.2023
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 29.9.2023