Junior manager pro evidenci a správu návodů

B2B Partner s.r.o. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazek

35000 — 35000 Kč

Detail pracovní pozice

1. kontakt e-mailem: sylvie.osinova@b2bpartner.cz
Požadavky: vzdělání VŠ, SŠ; praxe při tvorbě návodů výhodou; znalost AJ slovem i písmem; znalost práce na PC, MS Office; logické uvažování, dobré komunikační schopnosti; flexibilita, spolehlivost, pečlivost; trestní bezúhonnost; výborná znalost českého a anglického jazyka; jazyková korektura textů, překlady); výborná schopnost čtení s porozuměním textu

Nabízíme:
- zaměstnání na HPP - na dobu neurčitou
- zaučení, možnost vzdělávaní a rozvoje
- příjemné pracovní prostředí

Náplň práce:
- správa a evidence návodů, komunikace s překladatelskými agenturami
- překlady návodů z AJ
- tvorba a úprava návodů k použití, údržbě a montáži
- zpracování podkladů a komunikace s dodavatelem

Zaměstnanecké výhody: 13. plat, obědy na výběr ze tří restaurací, nápoje zdarma, firemní akce, slevy na firemní výrobky

Nástup IHNED

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: B2B Partner s.r.o.
  • Termin: 1.6.2023
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 26.7.2023