KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Vězeňská služba České republiky Královéhradecký kraj, Jičín
Plný úvazek

22180 — 30760 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za dlouhodobou nepřítomnost zaměstnance.
Požadujeme: min. střední vzdělání s výučním listem v oboru (popř. dlouhodobá praxe v oboru), bezúhonnost, zdravotní a osobnostní způsobilost, zkušenosti s přípravou hotových jídel.
Náplň práce: organizace práce při výrobě jídel spojené s hmotnou odpovědností, stanovování a provádění technologických postupů a kalkulací při rozsáhlé výrobě širokého sortimentu, stanovování a zajišťování správnosti gastronomické skladby jídel a racionální výživy.
Nástup možný dle dohody.

Výhody:
200 hodin dovolené, 40 hodin dodatkové dovolené, 5 dnů indispozičního volna, možnost využití FKSP (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreaci, kulturní a sportovní akce, návratné bezúročné půjčky, bezplatné využití tělocvičny, posilovny, sauny, JUDO-sálu v objektu věznice), využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Vězeňská služba České republiky
  • Termin: 1.7.2023
  • Místo: Královéhradecký kraj, Jičín
  • Plat: od 22180 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.8.2023