Telefonický referent

MALFINI, a.s. Ústecký kraj, Ústí nad Labem
Plný úvazek

34300 — 34300 Kč

Detail pracovní pozice

Požadavky:
znalost ruského/ ukrajinského jazyka na velmi pokročilé úrovni (rodilý mluvčí),
znalost anglického jazyka na střední úrovni,
cit pro zákazníky a obchodní přístup,
dobré komunikační schopnosti,
dobrá znalost práce na PC - MS Word, Excel, Outlook,
ukončené středoškolské vzdělání.
se podílí na realizaci obchodního plánu a péči o zákazníky přes telefon a e-mail,

Náplň práce:
komunikují se svěřeným portfoliem zákazníků, zjišťují jejich potřeby a udržují přátelské vztahy,
realizují cenové nabídky na katalogový sortiment, zakázkové výroby a potisky a výšivky,
jsou v neustálém kontaktu s obchodními zástupci a spolu rozvíjí a podporují zákaznickou péči,
informují zákazníky o pohledávkách po splatnosti

Zaměstnancké výhody:
Stravenky, prodej výrobků za zaměst. ceny, pitný režim zdarma

Kontakt: na uvedený e-mail

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MALFINI, a.s.
  • Termin: 6.4.2023
  • Místo: Ústecký kraj, Ústí nad Labem
  • Plat: od 34300 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.5.2023