Asistent/ka manažera

AMAX, s.r.o. Jihomoravský kraj, Brno-město
Plný úvazekZkrácený úvazek

27000 — 30000 Kč

Náplň práce: telefonické sjednávání schůzek pro obchodní zástupce, organizace pracovního dne, administrativa. Požadujeme: příjemné vystupování, uživatelská práce na PC, zodpovědnost a pečlivost, minimálně SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou, pozitivní přístup k práci, komunikační schopnosti. Nabízíme: GARANCE MINIMÁLNÍ MZDY 27 000,- Kč /měsíc, práci v přátelském kolektivu, denní úvazek 4 - 8 hodin, možnost volné pracovní doby, volné svátky a víkendy, stravenky, sick days,pobyt na Pálavě nebo v Bulharsku, moderní pracovní prostředí v centru Brna. V případě zájmu o pozici nám, prosím, zašlete svůj životopis a my Vás budeme kontaktovat. E-mail: personalni@amaxsro.cz. Tel.: 544 529 940. AMAX, s.r.o., Orlí 17, Brno 602 00. www.facebook.com/amaxsro, www.amaxsro.cz Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro AMAX, s.r.o., IČO 26312549, dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: AMAX, s.r.o.
  • Termin: 1.9.2023
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-město
  • Plat: od 27000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 27.5.2023