Příprava a koordinátor výroby

NÁBYTEK MIKULÍK s.r.o. Jihomoravský kraj, Brno-venkov
Plný úvazek

28000 — 35000 Kč

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá: od 7hod - do 15 hod)
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Jsi technický typ? Chtěl/a by ses podílet na přípravě podkladů pro výrobu a časem by ses nezalekl/a ani koordinace celého výrobního procesu? Potom hledáme právě Tebe!
Jsme rodinná firma NÁBYTEK MIKULÍK s 30ti letou tradicí. Jsme tým lidí všech věkových kategorií, kteří svoji práci dělají na plno a chtějí se každý den posouvat kupředu. Vyrobíme od nočního stolku po kuchyňskou linku.
Do našeho technického týmu přijmeme nového kolegu/kolegyni do kanceláře na pozici příprava výroby.

Náplň práce:
- příprava výrobní dokumentace
- programování dle konkrétní potřeby ve výrobě
- tvorba interních podkladů pro zlepšení organizace výroby
- komunikace se zákazníky a obchodními partnery
- jednání s dodavateli
- spolupráce na inovaci výrobků
- začneš s lehčími úkoly, a pokud se osvědčíš, můžeš se těšit na kariérní růst

Jaký bys měl být?
- jsi technický typ
- Excel Tě nerozhodí
- jsi efektivní, schopný samostatné práce, dotahuješ věci do konce
- komunikativní, příjemný na zákazníky a obchodní partnery v telefonické, psané i osobní rovině
- máš pozitivní přístup k celoživotnímu vzdělávání
- máš organizační dovednosti
- nebojíš se nových výzev
- rád/a se posouváš v práci kupředu

Zaměstnanecké výhody: Co můžeme nabídnout?
- podrobně Tě zaškolíme a podpoříme v začátcích
- zázemí rodinné firmy
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr s pracovní dobou od Po do Pá, od 7:00 do 15:30 hod
- stabilní a dlouhodobou spolupráci
- nástup dle dohody
- odpovídající finanční ohodnocení
- zaškolení s plánem odměňování a profesního rozvoje
- stravenkový paušál, zajímavé firemní benefity

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NÁBYTEK MIKULÍK s.r.o.
  • Termin: 1.4.2023
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-venkov
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 27.5.2023