Správci dat

Weekamp Doors s.r.o. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

30000 — 36000 Kč

Detail pracovní pozice

SPRÁVCI DAT

Baví Vás práce na počítači? Rád/a byste využil/a svoji znalost angličtiny? Chcete mít možnost pracovat i z domu? V tom případě čtěte dále. Mezinárodní společnost Weekamp Doors s 19-letou tradicí hledá kolegu/kolegyni na pozici Správce dat.
POŽADUJEME: střední škola, znalost angličtiny slovem i písmem úroveň B1 a vyšší, práce na PC: pokročilá úroveň Microsoft Excel, Word, Outlook, Teams, znalost ERP systému Microsoft Dynamics Navision nebo SAP výhodou, spolehlivost, vytrvalost, orientace na detail, týmový duch
NÁPLŇ PRÁCE: vytváření nových kmenových dat a jejich sdílení s interními i externími stranami, sledování a zlepšování kvality stávajících kmenových dat, optimalizace pracovních procesů na základě obdržených požadavků, spolupráce na projektech s vývojáři a programátory, spouštění reportů a dohlížení na jejich správné fungování, příjemné vystupování, komunikativnost, schopnost spolupráce
NABÍZÍME: stabilní zaměstnání, odpovídající mzdové ohodnocení, benefity (13. mzda, 2.000,- Kč měsíčně INFLAČNÍ BONUS, plně hrazené obědy, příspěvek na dopravu, právní poradenství, akce, večírky, jazykové kurzy, poukazy na masáž, do drogerie aj.), přátelské prostředí, podpora při zaškolování

Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete nám svůj životopis a přijďte na osobní pohovor, kde si vzájemně sdělíme vše, co nás zajímá.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky 8:00 - 16:00 paní Ing. Dominika Baklíková, tel.: 601 130 900, popř. email: d.baklikova@weekamp-doors.cz, nebo i osobně v sídle firmy, denně 8:00 - 15:00 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Weekamp Doors s.r.o.
  • Termin: 1.4.2023
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.5.2023