Specialisté dávek hmotné nouze

Úřad práce České republiky Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

24100 — 31820 Kč

Detail pracovní pozice

SPECIALISTÉ DÁVEK HMOTNÉ NOUZE

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou)
POŽADUJEME: ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, znalost zákona o pomoci
v hmotné nouzi a navazujících předpisů, praxe v oblasti dávek pomoci v hmotné nouzi výhodou,
výborná uživatelská znalost práce s PC (MS Office – Word, Excel), komunikační dovednosti - schopnost jednat s klienty v problémových situacích, odolnost vůči stresu, práce v terénu,
samostatnost, pečlivost, důslednost, svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost,
řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka – výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: zajišťování agendy dle zákona o pomoci v hmotné nouzi, zpracování
a vyřizování žádostí o dávky pomoci v hmotné nouzi, kontrola výplaty dávek a provádění místního šetření pro účely přiznání a výplaty dávek hmotné nouze, vedení správního řízení
ve věci dávek pomoci v hmotné nouzi, vyřizování korespondence týkající se součinnostních dotazů, archivace písemností.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životním a pracovním výročím.
PRVNÍ KONTAKT: v případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 3. dubna 2023 na e-mailovou adresu
jana.strzinkova@uradprace.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
  • Termin: 1.5.2023
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 24100 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 4.4.2023