220128 - ODBORNÝ REFERENT/ VRCHNÍ REFERENT V ODDĚLENÍ KONTROLNÍM I ODBORU KONTROLNÍM II

Generální finanční ředitelství Jihočeský kraj, České Budějovice
Služební poměr

25510 Kč

Náplň práce: provádění postupů při správě daní podle daňového řádu zejména u daně z příjmu právnických osob, tj. vyhledávací činnost, místní šetření, daňové kontroly, postupy k odstranění pochybností, a to i mimo České Budějovice; vedení daňového a správního řízení včetně zpracování rozhodnutí.
Výhodou: znalost účetnictví.
Bližší informace a pokyny k podání žádosti naleznete zde:

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Generální finanční ředitelství
  • Termin: 1.6.2023
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 25510 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.4.2023