Strojník bagru nebo nakladače

Recycling - kovové odpady a.s. Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

35000 — 40000 Kč

Hledáme nové kolegy či kolegyně do našeho týmu na pozici strojníka kolového nakladače a bagru.

Náplň práce:
- obsluha a udržování bagru
- nakládka, vykládka, třídění materiálu
- kontrola a denní údržba stroje a připojeného vybavení
- doplňování provozních kapalin a pohonných hmot
- obsluha stroje
- vykládky, třídění a nakládky materiálů
- vedení denní provozní evidence

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- strojnický průkaz výhodou

První smlouva na dobu určitou 6 měsíců.
Nástup možný ihned.

Nabízíme:
- možnost získání strojnického průkazu u nás
- zajímavé mzdové ohodnocení
- stravenky v hodnotě 140,- kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem
- výhodnější mobilní tarif pro zaměstnance i rodinné příslušníky
- bonusový systém ohodnocení

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Recycling - kovové odpady a.s.
  • Termin: 3.4.2023
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.5.2023