Zapisovatel/ka pro úsek občanskoprávního soudnictví

Okresní soud Chrudim Pardubický kraj, Chrudim
Plný úvazek

21800 — 27260 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: zajišťování přípravy a průběhu soudního jednání, vyhotovování rozhodnutí a vyřizování porozsudkové agendy včetně vyhotovování zápisů ze soudních jednání
POŽADAVKY: psaní na klávesnici všemi deseti prsty, státní zkouška ze psaní na stroji nebo klávesnici výhodou, velmi dobrá znalost českého pravopisu a práce na PC (MS OFFICE WORD), spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, trestní bezúhonnost, praxe na uvedené pozici u soudu výhodou
Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba (zákl. prac. doba 8-14 hodin, možnost pro pružný režim od 6 do 18 hodin), 5 dní placeného zdravotního volna ročně, 5 týdnů dovolené ročně, příspěvek na stravování a zaměst. výhody dle FKSP
Přihláška: K žádosti o přijetí do pracovního poměru připojte: strukturovaný životopis, čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti, neověřenou fotokopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vše zašlete nejpozději do 31. 3. 2023 Okresnímu soudu v Chrudimi k rukám kontaktní osoby:
Mgr. Vanda Procházková, ředitelka správy soudu, e mail: vprochazkova@osoud.chr.justice.cz
Způsob podání přihlášek: poštou, osobně nebo elektronicky ba adresu: vprochazkova@osoud.chr.justice.cz
Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru a testu psaní na klávesnici dne 6. 4. 2023

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Okresní soud Chrudim
  • Termin: 17.4.2023
  • Místo: Pardubický kraj, Chrudim
  • Plat: od 21800 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.5.2023