Terénní pracovnice/pracovník v sociálních službách - pečovatelka/osobní asistentka

Oblastní charita Chrudim Pardubický kraj, Chrudim
Plný úvazek

22000 — 24000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: Chrudim
Terénní pracovnice/pracovník v sociálních službách - na plný úvazek na dobu určitou (záskok za dlouhodobou nemoc) pro pečovatelskou službu a osobní asistenci
Náplň práce: individuální práce s klienty pečovatelské služby v jejich domácím prostředí, individuální práce s klienty osobní asistence v jejich domácím prostředí, služby poskytujeme 24 hodin denně 7 dní v týdnu (v 8 hodinových směnách), vedení související dokumentace
Požadujeme: trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, uživatelská znalost práce s PC, schopnost pracovat samostatně i v týmu, zájem o práci se seniory a osobami zdravotně postiženými, zkušenost s prací v sociálních službách a odpovídající vzdělání výhodou
Osobnostní předpoklady: zodpovědnost, empatie, dobré komunikační schopnosti, ochota dále se vzdělávat, flexibilita, ztotožnění s posláním Charity
Nabízíme: smysluplnou práci, která má za cíl pomoci druhým lidem, 5 týdnů dovolené, mimořádné odměny 2 - 4x ročně, služební mobilní telefon i pro soukromé účely, pro cesty ke klientům bezpečné automobily ve stáří do dvou let, zázemí významného poskytovatele sociálních sužeb, nástup dle dohody, možný ihned, vzdělání a supervize

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis Lucii Drbalové, zástupkyni vedoucí pečovatelské služby a osobní asistence na e-mail: lucie.drbalova@cr.hk.caritas.cz, nebo na adresu Oblastní charita Chrudim, Školní náměstí 56, 537 01 Chrudim. Bližší informaci získáte na tel.: 731 619 782.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Oblastní charita Chrudim
  • Termin: 3.4.2023
  • Místo: Pardubický kraj, Chrudim
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.5.2023