Pracovník/pracovnice přímé péče ve ZDVOP (péče pro děti)

Dětské centrum Veská Pardubický kraj, Pardubice
Plný úvazek

25000 — 25900 Kč

Detail pracovní pozice

Nástup IHNED nebo dohodou.
Náplň práce: péče o děti umístěné mimo svou rodinu v malých rodinných skupinách po 4 až 6 dětech různého věku (3 až 18 let) pracovnice/pracovník ("teta/strejda") zajištuje dětem osobní péči, vychovává je a smysluplně s nimi tráví volný čas, stará se i o praktický chod domácnosti jako v běžné rodině.
Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou se zdravotnickým, pedagogickým nebo sociálním zaměřením, výpis z trestního rejstříku, citlivý přístup, empatii, samostatnost v rozhodování, schopnost práce v týmu. Výhodou: praxe u dětí v jiném pobytovém zařízení
Životopisy zasílejte do 3. 4. 2023 na e-mail: personal@dcveska.cz,
bližší informace na http://www.dcveska.cz/zdvop nebo u vedoucí Mgr. Petry Štanclové, tel. 731478192, vedouci.holice@dcveska.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Dětské centrum Veská
  • Termin: 1.4.2023
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 3.4.2023