Reklamní specialista

Scenario s.r.o. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazekZkrácený úvazek

15000 — 35000 Kč

Detail pracovní pozice

1. kontakt e-mailem: kariera@scenario.cz

Společnost Scenario s.r.o. se řadí k TOP společnostem na trhu v oblasti informačních technologií. Svými produkty a službami pokrývá území celé ČR a slaví 10 let svého působení. Právě nyní rozšiřujeme Náš tým o další kolegy na částečný nebo plný úvazek.

Náplň práce:
- tvorba a vyhodnocení PPC kampaní, reklamní kampaně, práce s Linkedin, FB. Produkty a služby, které budete propagovat jsou z oblasti IT případně reklamních předmětů.

Co by vám nemělo chybět:
- přehled v digitálním marketingu
- vytváření kreativních konceptů
- znalost digitální strategie
- perfektní znalost českého jazyka a gramatiky
- dobrá orientace v online prostředí
- kreativita a chuť přicházet s novými nápady
- skvělé komunikační a prezentační dovednosti
- dobré organizační schopnosti, samostatnost a time management
- zkušenost se správou sociálních sítí výhodou
- SŠ/VŠ vzdělání

Co nabízíme?:
- Zajímavý plat a bonusy/provize na základě motivační složky
- Vstřícný kolektiv kolegů se smyslem pro humor
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Flexibilní pracovní dobu
- Po nástupu zaškolení formou výukových materiálů (včetně video návodů) s podporou zkušených kolegů (Adaptační program)
- Pravidelná školení a možnost dalšího vzdělávání a certifikací
- Mobil a PC či notebook i k soukromému použití
- Sick days
- Firemní a týmové akce
- Po zapracování možnost Home Office
- Pracovní doba pondělí až pátek bez víkendů a svátků
- Výborná dostupnost MHD a možnost parkování
- Úvazek 30-40 hodin týdně
- Možnost nástupu ihned nebo dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na kariera@scenario.cz
Určitě Vás budeme kontaktovat.
Těší se Vás budoucí kolegové.

Společnost Scenario s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost Scenario s.r.o., zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Scenario s.r.o.
  • Termin: 3.4.2023
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 15000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 24.5.2023