Sociální pracovník

Úřad práce České republiky Karlovarský kraj, Sokolov
Plný úvazek

23390 — 34370 Kč

Detail pracovní pozice

Oddělení hmotné nouze Odboru Kontaktní pracoviště Sokolov,
Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Karlových Varech
Místo výkonu: Sokolov
ID místa: 11103533

Pracovní poměr na dobu určitou po dobu dočasné nepřítomnosti státního zaměstnance se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění).

Hlavní náplň činnosti:
Zajišťování agendy dávek pomoci v hmotné nouzi a plnění úkolů a povinností vyplývajících ze zákona č. 111/2006 Sb., o pomoci v hmotné nouzi, ve znění pozdějších předpisů. Poskytování základního sociálního poradenství v oblasti nepojistných sociálních dávek a sociálních služeb. Komplexní zpracovávání žádostí o dávky pomoci v hmotné nouzi včetně zpracování získaných údajů prostřednictvím agendových informačních systémů. Kontrola věcné a formální úplnosti, ověřování potvrzení a dokladů.

Kvalifikační a další požadavky:
• Minimálně vyšší odborné vzdělání
• Výborná uživatelská znalost práce na PC, zejména MS Word a MS Excel
• Výborné komunikační dovednosti
• Odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
• Profesionální vystupování, psychická odolnost
• Znalosti, popř. praxe v oblasti státní správy výhodou

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvek z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 31. března 2023 včetně na emailovou adresu: blanka.jenikova@uradprace.cz.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
  • Termin: 17.4.2023
  • Místo: Karlovarský kraj, Sokolov
  • Plat: od 23390 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.4.2023