Administrativní pracovník/pracovnice, fakturant, referent

A C E R - C.S., spol. s r.o. Ústecký kraj, Ústí nad Labem
Plný úvazek

25000 — 28000 Kč

Náplň práce: evidence, kontrola, zasílání a zakládání účetních dokladů. Fakturace, zápočty, proplácení dobropisů. Evidence docházek, služeb a dovolené. Práce s hotovostní pokladnou. Zajišťování provozních nákupů. Vyřizování písemné a emailové komunikace s úřady. Komunikace s dodavateli a odběrateli.
Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru výhodou. Základy účetnictví. Práce na PC (MS Office, Excel, Word). Předešlé zkušenosti v administrativě výhodou. Samostatný a pozitivní přístup k práci. Pečlivost a svědomitost. Znalost skladového programu Money S5 velkou výhodou. Nástup ihned.
Nabízíme: Stabilní prostředí firmy s více než 30-ti letou tradicí. Příjemný pracovní kolektiv.
Zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment, 2 dny zdravotní volno navíc k řádné dovolené, odměny k životnímu jubileu.
Kontakt:e-mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: A C E R - C.S., spol. s r.o.
  • Termin: 1.4.2023
  • Místo: Ústecký kraj, Ústí nad Labem
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.5.2023