Prodavač/ka - pokladní

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově Jihomoravský kraj, Brno-venkov
Plný úvazek

24000 — 27000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky
Nástup možný ihned nebo dohodou.

Požadujeme:
o dobrá praktická znalost provozu prodejny o slušné a příjemné vystupování o spolehlivost a zodpovědnost, schopnost plnit zadané úkoly o dobré komunikační dovednosti o flexibilitu o praxe v obchodě výhodou, nikoliv podmínkou, kladný vztah k prodeji

Náplň:
o obsluha zákazníků a pokladny o doplňování a ošetření zboží o kontrola záručních lhůt o dodržování interních předpisů a zásad bezpečnosti práce o úklid prodejny a zázemí

Zaměstnanecké výhody:
o příjemné prostředí
o 13. plat
o příplatky za práci o víkendu nad rámec zákona
o příspěvek na stravování, dovolenou, penzijní nebo životní pojištění
o příspěvek na volnočasové aktivity
o odměny při životním nebo pracovním výročí.

Samozřejmostí je kompletní a důkladné zaškolení.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Jednota, spotřební družstvo v Mikulově
  • Termin: 1.4.2023
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-venkov
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 14.5.2023