rada / odborný rada, referent(ka) v Oddělení vyměřovacím I, Odboru vyměřovacím II

GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ Hlavní město Praha,
Služební poměr

25280 — 37170 Kč

Detail pracovní pozice

Prvotní kontakt petra.budinova@fs.mfcr.cz, 224042355
Náplň práce:
- správu daně z příjmů právnických osob a daně z přidané hodnoty
- provádění řízení, postupů a úkonů podle daňového řádu
- zpracovávání potřebných podkladů pro interní statistiky, analýzy a plánování
- spolupráci s vedoucím útvaru při organizaci, řízení a kontrole činnosti oddělení
- zastupování vedoucího oddělení

Nabízíme:
- pružná služební doba,
- 25 dní dovolené,
- 5 dní indispozičního volna,
- 1 den placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí,
- až 5 dnů služebního volna k individuálním studijním účelům,
- příspěvek na stravování,
- čerpání individuálních příspěvků z FKSP (například na penzijní připojištění, resp. doplňkové penzijní spoření, stravování nebo prostřednictvím systému cafeterie),
- rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních,
- letní tábor pro děti zaměstnanců,
- víceúčelová karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám (i pro rodinné příslušníky),
- možnost zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven.
- https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/verejne-informace/nabidka-zamestnani/app/detail/9178011

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ Bakalářské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ
  • Termin: 1.6.2023
  • Místo: Hlavní město Praha,
  • Plat: od 25280 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.4.2023