Pojízdný obchodní asistent/ka

DR. OPTIK CZ s.r.o. Středočeský kraj, Mělník
Plný úvazek

23000 Kč

Profesionální rodinná optika Doctor Optic přijme nového kolegu/ kolegyni na pozicí MOBILNÍ OBCHODNÍ ASISTENT/ ASISTENTKA.

KDO JSME?
V současné době disponujeme s více jak 70 provozovnami v ČR. Jsme stabilním zaměstnavatelem na českém optickém trhu a aktuálně jedinou společností v této velikosti, která je vlastněna plnohodnotně českými vlastníky.
Zakládáme si na rozvoji a vzdělávání pracovníků. Zároveň nám záleží na skvělém zákaznickém zážitku, profesionálním servisu a na příjemné pracovní atmosféře našich kolegů.

CO JE OČEKÁVANÁ NÁPLŇ PRÁCE?
- poradenství dle potřeb zákazníka na některých pobočkách optiky DR OPTIK,
- dle potřeb přejíždění do jiných měst
- pracovní doba ve všední dny 08:00-17:00 hod, v sobotu 8:00- 11:30
- spolupodílení se na plánování činnosti a akcí pro podporu prodeje

RÁDI PŘIVÍTÁME KOLEGU S:
- příjemným a profesionálním jednáním
- nadšením pro osobní rozvoj
- se smyslem pro zodpovědnost, spolehlivost a otevřenost
- s řidičským průkazem skupiny B
NABÍZÍME VÁM:
- služební vůz
- jednosměnný provoz v kamenné prodejně
- finanční odměny za ekonomický růst prodejny
- přímé a vstřícné jednání českých majitelů
- zaměstnanecké slevy na nákup optických pomůcek
- seberealizace v oblasti rozvoje provozovny

Pokud Vás nabídka zaujala, těšíme se na Váš životopis a případné setkání na pohovoru.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: DR. OPTIK CZ s.r.o.
  • Termin: 17.3.2023
  • Místo: Středočeský kraj, Mělník
  • Plat: od 23000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.6.2023