REFERENT/KA SKLADU - EXPEDIENT/KA

Wassa logistic s.r.o. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

27000 — 31000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní náplň:
- Přijímání a zpracování požadavků zákazníka
- Skladové hospodářství - přijmy/výdeje
- Vystavování dokumentů
- Denní komunikace se zákazníkem a řidiči
- Související administrativní činnosti
- Práce na 1 směnu - ranní
Požadujeme:
- Uživatelská znalost práce na PC (Outlook, Excel)
- Odolnost vůči stresu
- Týmový hráč
- Pracovitá, přirozeně pozitivní a vyrovnaná osobnost
- Zkušenost z oboru logistiky je výhodou, nikoliv podmínkou
Nabízíme:
- Pestrou a zajímavou práci v respektované společnosti
- Pracovní kolektiv, který vždy pomůže
- Příležitost naučit se nové věci
Zaměstnanecké výhody. Férové odměňování-bonusy, prémie, stravenky
Zaslat životopis s průvodním dopisem, případně se hlásit telefonicky nebo osobně.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Wassa logistic s.r.o.
  • Termin: 15.3.2023
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 27000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.7.2023