Analytický/á chemik/chemička

APIGENEX s.r.o. Pardubický kraj, Pardubice
Plný úvazek

35000 — 40000 Kč

Společnost APIGENEX s.r.o. patří v ČR mezi několik málo špičkových moderních výzkumných komerčních pracovišť. Pro nově otevřenou pobočku s unikátním moderním vybavením (HPLC, UPLC, MS, GC/MS techniky) hledáme vhodného kandidáta/kandidátku.
Náplň práce:
Provádění analýz surovin a produktů včetně GMP režimu, vývoj a validace analytických metod, vyhodnocování naměřených dat, tvorba analytické a QC dokumentace, purifikace v semi/mikro a preparativním měřítku.
Požadavky:
VŠ vzdělání chemického nebo farmaceutického směru (analytická chemie výhodou), znalost instrumentálních metod v analytické chemii, preciznost, schopnost učit se novým věcem, komunikativnost v týmu, spolehlivost, předchozí zkušenost s HPLC výhodou, samostatnost, zodpovědnost, schopnost a nadšení pro učení se novým věcem, týmový hráč.
Možnost prodloužení pracovní smlouvy po uplynutí doby určité.
Zaměstnanecké výhody: stravenková karta SODEXO, sportovní benefity, firemní sportovní akce, sick day, káva na pracovišti zdarma
První kontakt e-mailem (podebradsky@apigenex.com) nebo telefonicky (+420 607 07 96 96)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ Bakalářské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: APIGENEX s.r.o.
  • Termin: 1.3.2023
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 27.4.2023