OBCHODNÍ ZÁSTUPCE, ZÁSTUPKYNĚ - REPREZENTANT/-KA

SEMIX PLUSO, spol. s r.o. Moravskoslezský kraj, Opava
Plný úvazek

30000 Kč

KO: Skovajsová Lenka, tel.: 734 236 622. Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis.prace@semix.cz.

Máte zkušenosti s prací obchodního zástupce, baví vás komunikace s lidmi a hledáte novou pracovní výzvu?
Rozšiřujeme náš obchodní tým, hledáme Obchodního zástupce-reprezentanta.

Náplň Vaší práce bude:
Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí pro prodej stávajících výrobků a výrobků z nové řady PRO Planetu (veganské produkty)
- Udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávající zákazníky z oblasti velkoobchodů, gastro provozů a maloobchodních prodejen
- Přípravu a vedení obchodních jednání se zákazníky, vyjednávání podmínek a uzavírání objednávek
- Distribuci a také přímý prodej výrobků spojený s rozvozem výrobků v regionu
- Účast na prezentačních akcích firmy Semix

Výsledkem Vaší práce bude:
- Uzavřené objednávky s novými i stávajícími zákazníky
- Navázání dlouhodobé spolupráce a budování vztahů se zákazníky
- Plnění obchodního plánu, obratu i marže
- Včasné dodání a distribuce výrobků zákazníkům
- Spolupráce s kolegy napříč firmou

Koho hledáme:
Hledáme nového kolegu/kolegyni s vášní pro obchod, který/á bude našim zákazníkům věnovat odpovídající péči, rozvíjet vztahy s nimi, zlepšovat stávající obchodní podmínky a hledat nové prodejní kanály a příležitosti. Hledáme osobu s dobrými komunikačními schopnosti, orientovanou na výkon, se schopností navazovat dlouhodobé vztahy s klienty a v neposlední řadě ochotnou cestovat a rozvážet objednávky k zákazníkům.

Velkou výhodou bude, pokud již máte pracovní zkušenosti z obdobné pozice a kladný vztah k našim výrobkům - potravinám zdravé výživy a veganským výrobkům.

Na co se můžete těšit:
- Budete pracovat v oboru, který je perspektivní a má jasné výhledy i v čase budoucím
- Motivující finanční ohodnocení včetně prémiové složky dle individuálního výkonu a nasazení
- Flexibilní pracovní dobu
- 25 dní dovolené
- Vzdělávání a rozvoj v oboru
- Výrobky SEMIX pro zaměstnance za zvýhodněné nebo výprodejové ceny
- Odměny za pracovní a životní jubilea

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
  • Termin: 1.3.2023
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Opava
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 22.4.2023