technolog

IMG BOHEMIA s.r.o. Jihomoravský kraj, Hodonín
Plný úvazek

32000 Kč

Požadavky: VOŠ/VŠ technického zaměření (zaměření na zprac. plastů výhodou), znalost diagnostických zkoušek a metod, základy tvorby a orientace ve výkresové dokumentaci, komunikativní znalost 1svět.jazyka, schopnost týmové práce ale i samostatného řešení úkolů, spolehlivost, pečlivost, ochota se učit novým věcem, řid. sk.B, časová flexibilita, možnost profesního růstu!
Náplň práce: vývoj a diagnostika nových produktů a materiálů, inovace výroby, tvorba výr.postupů.
Nabízíme: práci ve stabilní české společnosti s téměř 20letým působením na trhu, zajímavé benefity. PRODLOUŽENÍ NA NEURČITO. 25dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, 13.a 14.plat, mimořádné odměny, příplatky nad rámec ZP, výhodné mobilní volání, možnost dalšího sebevzdělávání, přátelský kolektiv stabilní a dynamické rodinné firmy, každoroční navyšování mzdy, firemní akce . Kontakt na tel. od 8:00 do 14:00 hod, na mail.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: IMG BOHEMIA s.r.o.
  • Termin: 13.2.2023
  • Místo: Jihomoravský kraj, Hodonín
  • Plat: od 32000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 12.4.2023