Databázový specialista

EUROSOFTWARE, s.r.o. Plzeňský kraj, Plzeň-město
Plný úvazek

55000 Kč

Detail pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE:
o Vaší hlavní náplní bude kontrola aktuálního stavu databáze a její optimalizace.
o Řešení potencionálních, ale i reálných problémů v daném čase.
o Stanete se součástí "On-Call Support" (např. během Black Friday, otevírání nových obchodů či v rámci updatu našich produktů).
o Budete se podílet na přípravě, realizaci a následné kontrole komplexního skriptu a určitě využijete své zkušenosti s migrací dat.
o Pokud máte zájem o cestování, rádi Vám ho umožníme.
o Budete součástí mezinárodního týmu a v rámci služebních cest se můžete podívat do evropských i mimoevropských destinací.
CO POTŘEBUJETE ZNÁT:
o Máte vystudovanou školu či praxi v IT oblasti.
o Máte zkušenost s databází HANA/MS SQL a Oracle.
o Virtualizace a cloudové systémy vám nejsou cizí.
o Ovládáte programovací jazyky (Java, C++, C).
o Nedělá Vám problém komunikovat v českém i anglickém/německém jazyce.
o Nebojíte se převzít zodpovědnost.
o Logické a analytické myšlení jsou vaší silnou stránkou.

Zaměstnanecké výhody:
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
o Atraktivní mzdové ohodnocení.
o Skvělé příležitosti pro vlastní rozvoj.
o Pracovní dobu si můžete upravit podle sebe. Ocení to ti z Vás, kteří nejsou ranní ptáčata.
o Klimatizované kanceláře v centru Plzně (Kalikovský mlýn) + vlastní hlídané parkoviště.
o Stravenky, nápoje na pracovišti a fruit days jsou u nás samozřejmostí.
o Můžete si prohloubit znalosti cizích jazyků s rodilými mluvčími. Pořádáme kurzy anglického, německého a španělského jazyka.
o Pozveme Vás na společné mimopracovní aktivity (večírky, hraní deskových her, turnaje ve squashi, běhání, floorball, dětský den atd.).
A NAVÍC:
o Můžete čerpat 26 dní dovolené + sick days.
o Máte možnost využívat naše sportovní centrum (squash, TRX, lekce jógy…).
o Zároveň si můžete odpočinout na masáži nebo využít služeb fyzioterapeuta přímo v areálu.
o Cestovní pojištění pro služební i soukromé cesty.
o A spoustu dalších zajímavých benefitů.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: EUROSOFTWARE, s.r.o.
  • Termin: 1.2.2023
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-město
  • Plat: od 55000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.4.2023