Asistent/ka provozního střediska

ÚSOVSKO AGRO s.r.o. Olomoucký kraj, Šumperk
Plný úvazek

20000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadavky:
- SŠ/VŠ ekonomického směru
- Prezentační a komunikační dovednosti, pečlivost
- Samostatnost i schopnost práce v týmu, zodpovědnost
- Znalost účetnictví

Výhodou:
- Praxe v administrativě
- Znalost účetního programu a cizích jazyků (angličtina, ruština)
- Zájem o vzdělání

Náplň práce:
- Běžná administrativa spojená se mzdovými a skladovými podklady a výkazy
- Evidence korespondence střediska
- Fakturace
- Zpracování podkladů pro reporting, vedení spisů a jejich aktualizace
- Ostatní administrativní práce a agendy

Nabízíme Vám:
- Startovací a zároveň perspektivní pracovní pozice v rozvíjející se firmě.
- Možnost se něco přiučit.
- Další profesní vzdělávání formou konzultací a školení.
- Ohodnocení odpovídající Vašim dovednostem a svěřené pozici.
- Kromě standardních benefitů jako je 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle (od 1.1.2024), příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících), stravenkový bonus 100 Kč/den (okamžitě). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou. Můžeme též nabídnout dočasné firemní ubytování.
Nástup možný okamžitě. Prac. doba pondělí - pátek 6.30 - 15.00 hod.
Kontakt: telefonicky, e-mailem, Ing. Ondřej Brzobohatý, Zuzana Janíčková, 602363413, 583484123, kariera@usovsko.cz.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ÚSOVSKO AGRO s.r.o.
  • Termin: 1.2.2023
  • Místo: Olomoucký kraj, Šumperk
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.3.2023