Informační, pokladní a průvodcovská služba

Městské muzeum a galerie Polička Pardubický kraj, Svitavy
Zkrácený úvazek

16297 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: komunikace s návštěvníky v osobním, telefonickém i e-mailovém styku, koordinace objednávek v tištěné a elektronické podobě; pokladní manipulace s peněžní hotovostí, bezhotovostní styk - platební terminál, faktury, vedení peněžní agendy; průvodcovská činnost, zpřístupnění památkových objektů, expozic a výstavních prostor, které organizace provozuje formou komentovaných prohlídek;
POŽADAVKY: dobré komunikační, organizační a koordinační schopnosti a dovednosti; výborná znalost českého jazyka včetně psané formy; časová flexibilita, pracovní nasazení, vstřícnost a ochota se sebevzdělávat a učit se novému; výpis z rejstříku trestů, aktivní zájem o kulturu, historii, orientace v oblasti cestovního ruchu výhodou
Pracovní doba letní/zimní sezóna: út - ne 9.00 - 12.00, 12.30 - 16.00 hod./17.00 hod., pracovní víkendy (2-4 dny/měsíc)
NABÍZÍME: dovolená 5 týdnů, stravenky, bonus z FKSP
Pracovní poměr s výhledem na dobu neurčitou.
KONTAKT: e-mailem, na výběrovém řízení - dle osobní domluvy

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Městské muzeum a galerie Polička
  • Termin: 20.3.2023
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 16297 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 28.2.2023