Asistent/ka pedagoga

Základní škola a Mateřská škola Javorník, okres Svitavy Pardubický kraj, Svitavy
Plný úvazek

25040 — 31800 Kč

Detail pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE: asistent pedagoga do ZŠ a MŠ Javorník
POŽADAVKY: pedagogické vzdělání nebo SŠ vzdělání + kurz AP, dále spolehlivost, slušné jednání a ochotu zapojit se do našeho týmu
NABÍZÍME: příspěvek na obědy, penzijní připojištění, kulturní akce, masáže, plavání apod., 40 dnů dovolené
KONTAKT: telefonicky 8-16 hod, e-mailem (své životopisy zasílejte na: skola.javornik@seznam.cz)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  • Zaměstnavatel: Základní škola a Mateřská škola Javorník, okres Svitavy
  • Termin: 1.2.2023
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 25040 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.4.2023