Prodavač/ka potravinářského zboží (brigáda)

RABBIT Trhový Štěpánov a.s. Karlovarský kraj, Sokolov
Dohoda o provedení práceDohoda o pracovní činnosti

120 Kč

Detail pracovní pozice

Vrba Vilém
tel.: 724 357 433, PO-PÁ 8:00-17:00
e-mail: vrba@rabbit.cz

Přijmeme uchazeče o brigádu na pozici prodavač/ka potravinářského zboží typu maso/uzeniny.
Mzda: od 120,- Kč/hod.
Náplň práce:
- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • Termin: 1.2.2023
  • Místo: Karlovarský kraj, Sokolov
  • Plat: od 120 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.4.2023