Mzdová/mzdový účetní - Kolín

SPEL, a.s. Středočeský kraj, Kolín
Plný úvazek

35000 — 40000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt:
Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.: 321 579 051, Po - Pá 8 - 16 hod,
e-mail: kariera@spel.cz,
osobně: Po - Pá 8 - 16 hod.

Pracovní doba:
7.00 - 15:30 hod ( po dohodě lze upravit).

Náplň práce:
Kompletní vedení mzdové agendy a zpracování mzdového účetnictví (cca 200 pracovníků)
Administrativa spojená s běžným chodem mzdového a personálního oddělení
Evidence školení a periodických lékařských prohlídek.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání, ekonomického směru výhodou
Praxe v oboru na obdobné pracovní pozici
Znalost práce na PC (MS Office, účetní program ABRA - výhodou)
Znalost mzdových a účetních předpisů
Pečlivost, spolehlivost a ochotu se učit.

Nabízíme:
Silné zázemí úspěšné a stabilní společnosti
Samostatnou pracovní pozici s dlouhodobou perspektivou
Stabilní pracovní kolektiv a moderní pracovní prostředí
Možnost se vzdělávat v daném oboru
Nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SPEL, a.s.
  • Termin: 1.2.2023
  • Místo: Středočeský kraj, Kolín
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.3.2023