úředník Odboru životního prostředí a dopravy Úřadu městského obvodu Plzeň 1 - referent ochrany přírody a krajiny

Statutární město Plzeň Plzeňský kraj, Plzeň-město
Plný úvazek

22000 — 31000 Kč

Tajemník Úřadu městského obvodu Plzeň 1 v souladu s § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů vyhlašuje
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na obsazení místa

- platová třída 9 (v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů - 22 - 31 tis. + osobní ohodnocení, prémie)

Kvalifikační a odborné požadavky:
" vysokoškolské vzdělání nebo středoškolské vzdělání v oboru veřejná správa nebo údržba zeleně, lesnictví, zemědělství, zahradnictví nebo krajinářství;
" odborná způsobilost na úseku přestupků nebo na úseku ochrany přírody a krajiny výhodou,
praxe ve veřejné správě vítána;
" znalost práce na PC - Windows, Word, Excel, SAP, Internet;
" samostatnost, pečlivost;
" občanská bezúhonnost.

Rámcová náplň:
" zajišťuje výkon státní správy na úseku ochrany zvířat před týráním v souladu se Statutem města Plzně - vede přestupkové řízení podle zákona č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání;
" vede řízení o přestupcích podle zákona č. 250/2016 Sb. o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich a ukládá pokuty podle zákona č. 251/2016 Sb., o přestupcích v platném znění;
" zajišťuje výkon státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny v souladu se Statutem města Plzně - vede správní řízení ve věci povolování kácení dřevin rostoucích mimo les na městských i soukromých pozemcích dle zákona č.114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny;
" vede přestupkové řízení podle zákona č.114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny;
" vyjadřuje se ke stavebním činnostem, územnímu rozhodnutí a stavebnímu povolení v souvislosti s kácením dřevin, zúčastňuje se jejich projednávání;
" v době nepřítomnosti zastupuje v plném rozsahu pracovníka, který zajišťuje péči o dřeviny na území městského obvodu Plzeň 1 v rozsahu výsadeb stromů, keřů, kácení stromů, sestřihu keřů, řezy stromů a povýsadbová péče u nově vysazených dřevin.
Nabízíme:
" dobré platové podmínky, za výborně odvedenou práci získání motivujícího osobního příplatku i mimořádných odměn;
" odborný profesní růst;
" příspěvek na penzijní připojištění a stravenky.

Předpokládané datum nástupu: březen 2023

Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, datum a podpis.

K přihlášce připojte: strukturovaný životopis, výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3xměsíce, úředně ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a personální dotazník, který je možno stáhnout z webových stránek www.plzen.eu (úřad, pracovní místa) spolu s přihláškou do výběrového řízení a čestným prohlášením dle zákona č. 451/1991 Sb.

Písemné přihlášky v zalepené obálce s označením "Výběrové řízení - úředník Odboru životního prostředí a dopravy" přijímá do 17. 2. 2023 Úřad městského obvodu Plzeň 1 - Organizační odbor (prostřednictvím PODATELNY), alej Svobody 60, 323 00 Plzeň 23. Bližší informace na tel. čísle 378 036 109.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Statutární město Plzeň
  • Termin: 1.3.2023
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-město
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 17.2.2023