Ostraha prodejny Penny

SEKURO & Group s.r.o. Královéhradecký kraj, Trutnov
Plný úvazekDohoda o provedení práce

115 — 120 Kč

Detail pracovní pozice

OSTRAHA PRODEJNY PENNY
Po dohodě nástup možný ihned.
Požadujeme :
Věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem.
Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.
Náplň práce:
Pochůzky po prodejně, kamerový monitoring, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob, kontrola zabezpečení zboží před krádeží- čipování zboží.
Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.
Nabízíme:
Práci na denní směny, 8- 12 hod. směny, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru.
Práce na HPP a DPP, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu.
Možnost vyplácení zálohy na mzdu, zprostředkování certifikátu strážného, interní školení, Multisport karta.
Vhodné také pro osoby s OZZ, OZP s invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 734 514 315. Po - Pá od 8.00 - 16. 00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na mail: nabor.sekuro@gmail.com, nezapomeňte přiložit platné tel. číslo a svou emailovou adresu.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SEKURO & Group s.r.o.
  • Termin: 1.3.2023
  • Místo: Královéhradecký kraj, Trutnov
  • Plat: od 115 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 1.4.2023