Pracovník / pracovnice v sociálních službách - přímá obslužná péče

Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace Ústecký kraj, Teplice
Plný úvazek

25970 — 30270 Kč

Detail pracovní pozice

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Hledáme: 4 zaměstnance na hlavní pracovní poměr (pracoviště 3x Háj u Duchcova / 1x Nová Ves v Horách), pracovní smlouva, nepřetržitý provoz - pracovní doba dle plánu směn v časech 7-19 / 19 -7 hod., nástup možný ihned či dle domluvy.
Pracovní náplň: Pracovník poskytuje přímou obslužnou péči o klienty, nacvičuje jednoduché denní činnosti, podporuje jejich soběstačnost formou rady, podpory nebo pomoci v oblastech oblékání, stravování, osobní hygieny, pohybu po vnitřních a venkovních prostorách a při běžných denních činnostech.
Požadujeme: Vyšší stupeň vzdělání není vyžadován, velkou výhodou je praxe na obdobné pozici a také kurz pracovníka v sociálních službách. Dále bezúhonnost, spolehlivost, komunikativnost, smysl pro týmovou spolupráci, empatický přistup.
Nabízíme: Platové odměňování dle tabulek a započtené praxe, příplatek za směnný provoz, příplatek za přímou obslužnou péči, po zapracování osobní příplatek. Bližší informace o výši platu při osobním pohovoru. Zaměstnanecké výhody - příspěvky z FKSP na stravu, rekreaci, kulturní a sportovní vyžití, zvýhodněnou zaměstnaneckou kartu na veškerou hromadnou dopravu v Ústeckém kraji. Práce v příjemném pracovním prostředí.
Kontakt: Petr Kohout, personalista, tel. 497 770 217 / 720 446 824, email kohout@dsshaj.cz
Prosím zaslat strukturovaný životopis!

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

  • Zaměstnavatel: Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace
  • Termin: 1.2.2023
  • Místo: Ústecký kraj, Teplice
  • Plat: od 25970 Kč
  • Počet volných míst: 4
  • Datum ukončení: 30.3.2023