Vedoucí střediska veřejného osvětlení

COMPAG CZ s.r.o. Liberecký kraj, Česká Lípa
Plný úvazek

40000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme:
- Praxe 5let (VŠ elektro. vzdělání) nebo 10 let (SŠ elektro. vzdělání)
- Zodpovědnost, pečlivost, schopnost samostatné práce, odpovídající pracovní nasazení
- Zkušenosti s vedením kolektivu
- Schopnost komunikovat se zákazníky a s úřady
-Osvědčení odborné způsobilosti v elektrotechnice dle §14 vyhlášky ČÚBP a ČBÚ č.50/1978 Sb. § 6-8 pro samostatnou činnost, § 8/1 řízení činnosti prováděné dodavatelským způsobem na e.zařízení do 1000V, tř. A
- Znalost norem a předpisů pro práce elektro
- Schopnost orientovat se v technické dokumentaci
- Znalost práce na PC
- Řidičský průkaz sk.B (skupina C výhodou)
Pracovní náplň:
- Provozní vedení střediska veřejného osvětlení, zajištění výkonu elektrikářských prací, servisu veřejného osvětlení
- Odpovědnost za bezproblémový chod střediska
- Plánování, řízení, koordinace a kontrola výsledků práce zaměstnanců
- Dohled nad kvalitou práce u přidělených zakázek
- Spolupráce s úředními osobami a zástupci obcí a měst při plnění dlouhodobých smluv a jiných zakázek
- Spolupráce s ostatními odděleními společnosti, zejména úsekem provozním, ekonomickým a obchodním
Nabízíme
- Práci na HPP a zázemí ve stabilní a dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
- Dobrý pracovní tým a přátelské prostředí
- Zaškolení a zákonná školení, možnost zvyšování kvalifikace
- Zaměstnanecké výhody (služební vůz i k soukromým účelům, PC, telefon, stravenky)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: COMPAG CZ s.r.o.
  • Termin: 1.2.2023
  • Místo: Liberecký kraj, Česká Lípa
  • Plat: od 40000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 2.3.2023