Ostraha přestavby prodejny Kaufland

GADO, s.r.o. Liberecký kraj, Česká Lípa
Zkrácený úvazekDohoda o provedení práce

140 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme:
- Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, znalost českého jazyka slovem i písmem. Praxe a certifikát strážného výhodou.
Náplň práce:
- Strážní a pochůzková činnost, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.
Nabízíme:
- Práci ve stabilní společnosti na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, možnost čerpat dle požadavku zálohu na mzdu. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou po dobu přestavby s možností prodloužení pracovního poměru po otevření prodejny.
Vhodné pro osoby s OZZ a OZP.
PRACOVNÍ DOBA: - turnusové směny: 12 hodinové denní i noční směny.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 722 364 544, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@gado.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: GADO, s.r.o.
  • Termin: 1.3.2023
  • Místo: Liberecký kraj, Česká Lípa
  • Plat: od 140 Kč
  • Počet volných míst: 10
  • Datum ukončení: 30.3.2023