Elektrotechnici / projektanti - průmyslová automatizace

ELMEP s.r.o. Středočeský kraj, Mělník
Plný úvazek

45000 — 65000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- Projektování technologických staveb v oboru automatizace a elektro
- Technická práce - příprava rozpočtů, nabídek, podkladů
- Řízení a realizace staveb ve zpracovatelském průmyslu
Požadavky:
- SŠ/VŠ s elektrotechnickým zaměřením
- Znalost práce na PC (Word, Excel, e-mail, internet)
- Orientace v problematice Elektro/ASŘTP/MaR
- Samostatnost i týmová spolupráce
- Schopnost práce na dlouhodobých projektech
- Příjemné vystupování, zdvořilý verbální projev
- Odpovědnost a preciznost
- Řidičský průkaz skupiny B
Výhody uchazeče:
- Praxe v oboru
- Znalost CAE/CAD programů (AutoCAD, EPLAN, apod.)
- Odborná způsobilost v elektrotechnice - osoba znalá pro samostatnou činnost nebo osoba znalá pro řízení činnosti
- Znalost jazyků
Nabízíme:
- Zajímavou práci s nejmodernější technickou
- Dynamicky se rozvíjející kolektiv
- Rodinné prostředí a stabilní zázemí s dlouholetou tradicí
- Možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
- Výkonnostní prémie
- Zaměstnanecké benefity - 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, důchodové a životní pojištění, odměna při pracovních a osobních výročích, zaměstnanecké půjčky a další
Ostatní:
- Pozice je vhodná i pro absolventy
- Nástup možný ihned, nebo dle dohody
Kontakt: telefonicky pondělí - pátek 7:00-15:30, životopisy zasílejte e-mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ELMEP s.r.o.
  • Termin: 1.2.2023
  • Místo: Středočeský kraj, Mělník
  • Plat: od 45000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.4.2023