Ověřovatel SSP, PP a NV

Úřad práce České republiky Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
Služební poměr

21710 — 31820 Kč

Detail pracovní pozice

Hlavní náplň činnosti:
- Zajišťování agendy dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče a jejich
výplaty.
- Přijímání žádostí, zakládání a vedení ucelené podkladové dokumentace žadatelů
včetně ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení.
- Poskytování poradenství v agendě státní sociální podpory a pěstounské péče.
- Administrativní činnosti v agendě dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské
péče.

Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené min. vzdělání střední s maturitní zkouškou
- znalost práce na PC (MS Office)
- výborné komunikační schopnosti
- profesionální vystupování, psychická odolnost
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, pečlivost
- výhodou je základní orientace v zákoně č. 117/1995 Sb., o státní sociální podpoře, ve
znění pozdějších předpisů, a v zákoně č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění
pozdějších předpisů
- dobrý zdravotní stav
- dobrá znalost českého jazyka
- svéprávnost a občanská bezúhonnost
- státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo občanství
státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a splnění
předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě

Pracovní podmínky:
- pracovní poměr na dobu určitou, po dobu dočasné nepřítomnosti státní
zaměstnankyně, se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona
č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů)

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 3. února 2023 na e-mailovou adresu:
miroslava.mostecka@uradprace.cz

Bližší informace o volném místě najdete na stránkách www.uradprace.cz, Kariéra na ÚP ČR.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
  • Termin: 15.2.2023
  • Místo: Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
  • Plat: od 21710 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 3.2.2023