TECHNICKÝ SPRÁVCE DOMU

Stavební bytové družstvo Pozemní stavby Liberec Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

25000 — 28000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň činnosti TS
Základní potřebné kvalifikační předpoklady:
min. středoškolské –stavebního směru, nebo VŠ stavebního směru
praxe: v oboru min.3 roky
Další (rozšiřující) kvalifikační údaje, znalosti a schopnosti:
Řidičský průkaz sk. B
Znalost práce s PC, MS office, SSB 2000
Potřebné osobní vlastnosti:
Časová flexibilita, zodpovědnost, příjemné vystupování
Přímý nadřízený: Vedoucí technického úseku
TS má k výkonu svých činností určen přesný okruh domů (SVJ).
Kromě všeobecných povinností a odpovědnosti zaměstnance přímo zodpovídá zejména za plnění těchto úkolů:
1. Koná pravidelné prohlídky domů a nebytových prostor, z hlediska stavebně-technického a z hlediska dodržování pořádku.
2. Sestavuje návrh plánu oprav a rekonstrukcí na další období. Provádí ocenění těchto prací, zajišťuje cenové nabídky na provedení těchto prací. Připravuje VŘ na provádění těchto prací.
3. Řídí a organizuje zadávání udržovacích prací na objektech ve smyslu platných směrnic družstva, za jejichž dodržování je odpovědný. Připravuje a spolupodílí se na tvorbě a jednání o uzavření smluv o dílo v oblasti technicko-stavební. Na základě směrnic ze účastní, organizuje a řídí výběrová řízení na realizaci oprav a dalších prací na svěřených objektech. Aktivně se účastní a organizuje předání hotových realizovaných děl v souladu s uzavřenými smlouvami o dílo. Vyhodnocuje dodržování smluvních podmínek ze strany dodavatele a v případě jejich porušení navrhuje vhodný postup proti dodavateli. Obdobně postupuje i v případě předepsaných revizí jak ve společných prostorách, tak i v bytech.
4. V případě výskytu havarijní situace v okruhu svěřených objektů řídí, organizuje a kontroluje všechny činnosti, vedoucí k okamžitému odstranění havarijní situace.
5. V souvislosti s povolováním stavebních úprav v bytech nebo nebytových prostorách se účastní místních šetření a kolaudací a vznáší k nim eventuelní připomínky.
6. Průběžně sleduje dění a aktuální potřeby na svěřených objektech. Aktivně se účastní svolaných schůzí společenství vlastníků jednotek nebo členských schůzí.
7. Při pojistných událostech organizuje zpracování odhadu škod včetně podkladů k likvidaci hlášení škod pojišťovně.
8. Ve smyslu platných směrnic a interních sdělení provádí věcnou kontrolu správnosti vystavených faktur za práce a dodávky v okruhu svěřených objektů. Předává podklady z fakturace pro rozúčtování nákladů. Uplatňuje reklamace na kvalitu a rozsah prací a dodávek provedených na svěřených objektech a zpracovává podklady pro jejich vyřízení. Jejich vyřízení jinými úseky družstva sleduje.
9. Poskytuje informace a podklady k řešení stížností uživatelů bytů i nebytových prostor ve svěřených objektech.
10. Kontroluje dodržování termínů odečtů měřidel, termínů všech předepsaných prohlídek, revizí a zkoušek. Vede přehlednou evidenci provedených opatření, odstraněných závad a nedostatků, které vyplynuly z protokolů o prohlídkách, revizích a zkouškách.
11. Vyřizuje požadavky orgánů na objektu (SSVJ, VSVJ), týkající se užívání objektu a jeho okolí (požadavky na kácení porostů, terénní úpravy, opravy komunikací a chodníků v bezprostředním sousedství svěřených objektů). Za tímto účelem kontaktuje orgány státní správy a vymáhá realizaci požadavků.
12. Mimo výše uvedené úkoly plní též další úkoly nařízené svými nadřízenými, které souvisejí se zajištěním stavebního a technicko-hospodářského chodu družstva, úkoly vyplývající z interních sdělení a směrnic družstva.
K plnění svých povinností má TS právo vstupovat do všech objektů v majetku družstva a spravovaných objektů společenství vlastníků. Současně je TS povinen okamžitě nahlásit svému nadřízenému všechny závady a nedostatky, které při své činnosti zjistí, a které by mohly vést poškození majetku družstva, majetku ve správě družstva či k ohrožení zdraví.
Hlásit se emailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  • Zaměstnavatel: Stavební bytové družstvo Pozemní stavby Liberec
  • Termin: 30.1.2023
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.3.2023