Majetkový/majetková účetní (OZP)

Lázně Teplice nad Bečvou a.s. Olomoucký kraj, Přerov
Plný úvazek

26400 Kč

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Nástup možný dohodou.

Náplň práce:
vedení účetnictví společnosti na úseku zúčtovacích vztahů a majetku; podíl na zpracování účetních závěrek a dokladových inventur; interní firemní ekonomika, výkaznictví a zpracování podkladů pro audit

Požadujeme:
SŠ vzdělání ekonomického směru; praxe v oboru min. 3 roky; znalost a orientace v DPH; znalost a orientace v účtování majetku; znalost v účtování došlých faktur; znalost podvojného účetnictví; dobrá znalost práce s MS Office (Word, Excel. Outlook); řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Lucie Hudečkové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: l.hudeckova@ltnb.cz;
- telefonicky (08,00 - 14,00hod.) na čísle 581 686 293;
- osobně (08,00 - 14,00hod.) na adrese místa výkonu práce (personální oddělení LD Janáček)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Lázně Teplice nad Bečvou a.s.
  • Termin: 1.3.2023
  • Místo: Olomoucký kraj, Přerov
  • Plat: od 26400 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.3.2023