Řidič / řidička „D“ autobusu (platný profesní průkaz)

JOB LEADER EUROPE s.r.o. Ústecký kraj, Děčín
Dohoda o provedení práce

20000 — 20000 Kč

Místo výkonu práce: Linka Česká Kamenice - Děčín - Jílové - Teplice

Potřebujeme
-platný profesní a řidičský průkaz kategorie "D"
-platnou zdravotní prohlídku a dopravně psychologické vyšetření (po dohodě můžeme nechat udělat)
-spolehlivost

Co budete dělat
- řízení vozového parku (Iveco 22 míst, mercedes 19 míst), Toyota 9 míst
-drobnou administrativu, (kontrola před jízdou, pneu, provozní kapaliny, povinná a doporučená výbava)
- tankování paliva, Ad-Blue, myčka, asistence při servisu / přezouvání pneu
- komunikace skrz elektroniku, Whats Upp, e-mail

Nabízíme: Firemní akce, flexibilita v turnusech, od 103,- do 390,- odměna za cestu max 2h práce na trasu. (6Kč/km u nestandartních jízd), vyjíždíme a vždy končíme Děčíně.

Kontakt: Jakub Mikulecký, tel. 778 727 555, e-mail: jakub.mikulecky@jobleader.cz, osobní jednání možnéna adrese Dobrovského 122/1, Děčín 1, 405 02, 08:00-15:00 (Po-Pa)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: JOB LEADER EUROPE s.r.o.
  • Termin: 1.2.2023
  • Místo: Ústecký kraj, Děčín
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.3.2023