technik/čka zahradních realizací

Ing. Pavel Hofman Jihočeský kraj, Tábor
Plný úvazekDohoda o provedení práce

31000 Kč

Spolehlivá a stabilní firma s více jak 10-ti letým působením v oboru.

Místo výkonu práce: Praha, střední a jižní Čechy (dle zakázek firmy)

Náplň práce:
- realizace zahrad a veřejné zeleně
- údržba soukromé a veřejné zeleně
- práce s drobnou zahradní mechanizací a její servis
- obsluha složitější mechanizace pro zakládání zeleně
- evidence vlastní docházky, evidence odpracovaných hodin mechanizace.

Požadavky:
- samostatnost a spolehlivost, schopnost se rychle orientovat ve svěřených úkolech
- odpovědnost za svoje kroky, loajalita a komunikativnost
- manuální zručnost, schopnost navázat nová řešení při plnění zadaných úkolů
- ŘP sk. B výhodou
- časová flexibilita, větší časová náročnost v jarní a podzimní sezóně
- znalost rostlinného sortimentu a postupů zakládání zeleně velkou výhodou
- výpis z rejstříku trestů.

Nabízíme:
- motivační prémie
- systém vzdělávání
- příspěvek na dojezd do zaměstnání
- různorodou práci ve venkovním prostředí na nejlepších projektech v oboru
- možnost karierního růstu při prokazatelné kvalitě práce
- propracovaný systém školení a odboné podpory.
V případě oboustranné spokojenosti možnost smlouvy na dobu neurčitou. Motivační prémie dle výkonu.

Možnost zkráceného úvazku např. na 3 - 4 dny.
Kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Ing. Pavel Hofman
  • Termin: 1.3.2023
  • Místo: Jihočeský kraj, Tábor
  • Plat: od 31000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.4.2023