EKONOM/KA KOLEJÍ A MENZ JIHOČESKÉ UNIVERZITY

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Jihočeský kraj, České Budějovice
Plný úvazek

35000 Kč

Pracovní náplň: organizačně řídí Ekonomický útvar a přiděluje práci podřízeným zaměstnancům; odpovídá za rozpočtovou a plánovací činnost KaM JU; odpovídá za ekonomické zpracování hospodaření KaM JU; zajišťuje zaúčtování dokladů; provádí celkovou kontrolu účetnictví, správnosti zaúčtování a zůstatků na účtech KaM; zajišťuje zpracování výroční zprávy o hospodaření KaM JU; zajišťuje účetní kontrolu pokladny a skladového hospodářství KaM; odborně řídí účetní agendu KaM JU, odpovídá za statistické výstupy KaM; odpovídá za správnost účetních dokladů, uzávěrek, výkazů a jejich včasné předkládání na KaM; sleduje operativní evidenci hospodářské činnosti na útvarech KaM JU; odpovídá za správnost, provedení a úplnost inventarizace majetku KaM JU.
Požadujeme: vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oblasti ekonomika a management, trestní bezúhonnost; praxi v oblasti finančního účetnictví, znalost práce na PC (MS Office, zejm. Word a Excel); schopnost rychlého osvojení znalosti interních dokumentů a orientace v účetních systémech, samostatnost v jejich vyhledávání; samostatné rozhodování, spolehlivost, komunikativnost, nezávislost, objektivitu a pečlivost.
Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního rozvoje; práci v příjemném kolektivu; perspektivu zaměstnání; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup od: ihned nebo po dohodě.
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou, s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání s označením „Ekonom/ka KaM JU“ zašlete na e-mail: cechoa01@jcu.cz do 16. 2. 2023. Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  • Zaměstnavatel: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Termin: 30.1.2023
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 17.2.2023