Administrativní pracovník E-shopu

Jelínek & syn, s.r.o. Moravskoslezský kraj, Karviná
Plný úvazek

21500 — 27000 Kč

Požadujeme: pracovní zkušenost s e-shopem, všeobecnou znalost orientace na PC, znalost office (excel,
word, outlook), hrubé základy účetnictví (znalost programu MoneyS3 výhodou), kreativní psaní textu,
učenlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost řešit problémy, loajalita, schopnost přijímání kritiky.
Náplň práce: kontakt se zákazníky (email, tel.), fakturace, správa eshopu (produkty) atd.
Žádosti s životopisem na pracovnimista.jelinek@gmail.com
Pracovní doba: 7:00 - 15:00

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Jelínek & syn, s.r.o.
  • Termin: 30.1.2023
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Karviná
  • Plat: od 21500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 28.2.2023