Hlavní účetní

Vraník, s. r. o. Zlínský kraj, Zlín
Plný úvazek

45000 Kč

Požadujeme odbornou praxi na podobné pracovní pozici, kompletní zkušenosti s účetními a daňovými zákony a předpisy, uživatelská znalost MF Office. Být týmovým a zároveň samostatným hráčem, pečlivost a smysl pro dodržování termínů.

Náplň práce:
Kompletní zpracování účetnictví obchodních a výrobních s.r.o.
Zodpovědnost za finanční, materiálové a majetkové účetnictví
" účtování tuzemských i cizoměnových operací
" zpracování účetnictví dle slov. legislativy vč. DPH organizační složky na Slovensku
" implementace legislativních změn v oblasti daní, účetnictví, personalistiky
" komunikace s externími subjekty (úřady, úřady práce, zdravotními pojišťovnami, agenturami práce, správou sociálního zabezpečení, celnicí, exekutory, auditory ap,)
" odpovědnost za zpracování přiznání k DPH, DPPO, dani z nemovitostí, spotřební dani, závislé činnosti, srážkové daně, finanční způsobilosti, náhradního plnění a ostatních povinností vyplývajících z požadavků úřadů.
" zpracování měsíční a roční uzávěrky, měsíční zpracování hospodářského výsledku společnosti
" zpracování statistických výkazů a zpracování podkladů pro měsíční výkazy intrastatu
" odpovědnost za zpracování kompletní inventarizace ke konci účetního období.
" spolupráce s auditory při kontrolním auditu, účast na kontrolách ze strany finančního úřadu a orgánů soc. a zdravotního zabezpečení.
" každodenní spolupráce a komunikace s vedením společnosti

Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, nadstandardní výkonová mzda, dodatečné odměny, až 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, deputát.

Žitovotopis zašlete na emal kariera@pneuvranik.cz.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Vraník, s. r. o.
  • Termin: 1.4.2023
  • Místo: Zlínský kraj, Zlín
  • Plat: od 45000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.4.2023