specialista/specialistka automatizace a digitalizace

Glazura s.r.o. Ústecký kraj, Litoměřice
Plný úvazek

30000 Kč

Glazura s.r.o. založena v roce 1925 se sídlem v Roudnici nad Labem je součástí nadnárodní skupiny Torrecid Group, která se zabývá poskytováním produktů, služeb, komplexních řešení a budoucích trendů v keramickém, sklářském a hutním průmyslu. Tato skupina má pobočky v 28 zemích po celém světě se zákazníky ve více než 120 zemích světa.

Co vás čeká:
" Spolupráce na projektech digitalizace a automatizace.
" Spolupráce s dodavateli a napříč odděleními.
" Zavádění nových výrobních technologií.
" Správa zavedených systémů.
" Převedení výrobního procesu do digitálního procesu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
" Máte SŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo IT (VŠ vzdělání není podmínkou, ale výhodou).
" V AJ zvládnete aktivně komunikovat, psanou i mluvenou formou.
" Rádi hledáte nová řešení a máte týmového ducha.
" Pozice je vhodná pro absolventy nebo studenty VŠ.

Co získáte zaměstnáním v Glazuře:
" Práci v zázemí úspěšné mezinárodní skupiny udávající trendy keramického a sklářského průmyslu.
" Nové nápady se u nás nezametají pod koberec, naopak jsou vřele vítány.
" Náš tréninkový plán vás provede prvními měsíci po nástupu.
" U nás se nezaseknete na jednom místě, možnost kariérního růstu je pro nás samozřejmostí.
" Možnost růstu a seberealizace díky odbornému vzdělávání a jazykovým kurzům.
" Mezi naše benefity patří například 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, dotované stravování nebo příspěvek na dopravu.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se nám ozvat!

Příspěvek na dopravu, bonusy/prémie, dovolená 5 týdnů, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy a školení, podnikové stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zahraniční pracovní cesty, firemní akce.

Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky, osobně.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Glazura s.r.o.
  • Termin: 1.2.2023
  • Místo: Ústecký kraj, Litoměřice
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.4.2023