Projektant - technik v oblasti telekomunikací

TKR JAŠEK, s.r.o. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

30000 — 34000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- práce s dokumentací telekomunikačních sítí
- komunikace s dodavateli, investory, zadavateli projektů, projektanty souvisejících profesí
- zpracování předběžných cenových nabídek a projektových rozpočtů
- prohlídky a zaměření místa stavby
- součinnost a výpomoc obchodnímu úseku
Požadujeme:
- aktivní používání programů MS Office (Excel, Word, …), pasivní znalost grafických programů (jeden z Auto CAD, MicroStation, PowerDraft, Corel Draw, …)
- znalost struktury a tvorby výkazu výměr
- řidičský průkaz skupiny B
- výhodou orientace ve stavebním zákoně vč. vyhlášek a související legislativy, v technických normách a předpisech
- ochota učit se novým věcem
- vstřícné vystupování při komunikaci, samostatnost, odpovědnost, trestní bezúhonnost
- časová flexibilita
- nástupní mzda dle vzdělání, zkušeností, šíře znalostí a odborného záběru + prémie
- anglický jazyk není podmínkou, ale je výhodou
Zaměstnanecké výhody: zázemí rodinné firmy, zaučení/zaškolení, různorodá náplň práce (v exteriéru i interiéru), průběžné rozšiřování profesních dovedností s cílem stát se samostatným projektantem, pravidelná valorizace mzdy, firemní tarif, příspěvek na nákup mobilního telefonu, celoroční odměna (Vánoční plat), příspěvek na stravování, příspěvek důchodové připojištění případně investiční životní pojištění.
První kontakt: osobně nebo telefonicky (po-pá 7-15 h.) popř.emailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TKR JAŠEK, s.r.o.
  • Termin: 1.2.2023
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2023