Epidemiologická sestra / zástup za MD a RD

Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

30000 Kč

Detail pracovní pozice

Nástup dle dohody
Zástup za MD a RD
Výše mzdy dle praxe
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- poskytování informace pacientům v souladu se svou odbornou způsobilostí
- podílí se na kontinuálním zvyšování kvality poskytované zdravotní péče
- zajišťuje odborný dohled pro NLZP
- provádí vysoce specializovanou ošetřovatelskou péči
- příprava informačních materiálů pro pacienty
- podílí se na přípravě dezinfekčního řádu organizece
- vyhledává problematická místa z pohledu možného výskytu nozokomiálních infekcí
- podílí se na provádění mikrobiologických stěrů z prostředí, pomůcek nebo rukou personálu
- kontroluje dodržování platné legislativy a OŘD v oblastiprotiepidemiologických opatření
- řídí a organizuje pracovnice úklidu
KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:
- vzdělání v oboru podle Vyhlášky 96/204. Sb.
- certifikovaný kurz prevence infekcí spojených se zdravotní péčí
- PSS v interních oborech výhodou
- praxe a zkušenosti výhodou
- spolehlivost, schopnost přijímat zodpovědnost
NABÍZÍME: 1 týden dovolené navíc, mobilní zvýhodněný tarif, podnikové stravování, příspěvky z FKSP, pololetní odměny
K PŘIHLÁŠCE JE NUTNÉ DOLOŽIT:
- strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosaženém vzděkání, dosavadních zaměstnáních, odborné praxi, dosažených znalostech a dovednostech
- kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- prohlášení o souhlasu s použitím a zpracováním osobních údajů v souladu obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679
PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY zasílejte na adresu:
Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
Lázeňská 58
NEBO e-mailem na:
radimecky@rehabilitacniustav.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
  • Termin: 1.2.2023
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.5.2023