Pracovník vztahů k veřejnosti Městského úřadu Sokolov

Město Sokolov Karlovarský kraj, Sokolov
Plný úvazek

24390 — 35370 Kč

Detail pracovní pozice

Nástup dle dohody, pracovní poměr na dobu neurčitou.

POPIS POZICE:
- Organizace tiskových konferencí, besed
- Propagace města a jeho zřízených organizací, příprava informačních materiálů pro pracovní jednání a schůzky členů vedení města
- Kompletní aktualizace informací na internetových stránkách a facebookovém profilu města, vedení internetové rubriky „Dotazy na starostu“
- Sestavování a psaní článků, pozvánek dle pokynů organizace
- Komunikace s občany a médii
- Organizace dalších akcí města

CO POŽADUJEME:
- Ukončené vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou s nutností doplnění kvalifikace na 10. platovou třídu
- Časová flexibilita
- Způsobilost k právním úkonům
- Bezúhonnost
- Velmi dobrá uživatelská znalost práce s počítačem (MS Office, internet)
- Velmi dobrá znalost českého jazyka slovem i písmem
- Bezchybný mluvený i psaný projev (články, oznámení, dopis)
- Zkušenost s vystupováním na veřejnosti a před kamerou
- Povinnost doložit portfolio s ukázkami Vaší práce (např. publikované články, tisková prohlášení, odkazy na vytvořená videa a fotografie, zpracované projekty)
Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)

VÝHODOU JE:
- Praxe novináře, tiskového mluvčího, PR pracovníka
- Dobrá znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem
- Praxe v editaci internetových stránek a ve správě sociálních sítí
- Dobré organizační schopnosti, příjemný vzhled a profesionální vystupování

Zaměstnanecké výhody:
pružná pracovní doba, stravenky, 25 dnů dovolené, indispoziční volno, ošatné, měsíční příspěvek sociální fond, možnost příspěvku na jazykový kurz, možnost získání městského (služebního) bytu

Náležitosti, místo a způsob podání přihlášky do výběrového řízení naleznete na stránkách města www.sokolov.cz v části volná pracovní místa.
Termín podání přihlášek: do 8.2.2023

Kontaktní osoba: Miluše Bartošová, DiS., tel: 354 228 153

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Město Sokolov
  • Termin: 15.2.2023
  • Místo: Karlovarský kraj, Sokolov
  • Plat: od 24390 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 9.2.2023